Telefontrøbbel
Vi har problemer med telefoner på morgenen i dag. Det jobbes med saken hos Hedmark IKT. Det er mulig å komme gjennom, men vi ber om forståelse for at vi kanskje ikke får satt alle videre på internnumre.
Vi har problemer med telefoner på morgenen i dag. Det jobbes med saken hos Hedmark IKT. Det er mulig å komme gjennom, men vi ber om forståelse for at vi kanskje ikke får satt alle videre på internnumre.
Denne artikkelen inneholder råd, informasjon og lenker til faktasider om koronaviruset.
Bærekraft som konkurransefortrinn er i vinden, og nå ønsker vår næringssjef, Eva Snare å komme i kontakt med potensielle gründere eller etablerte bedrifter for å teste en metode for å utvikle forretningsmodeller med fokus på bærekraft.
Eiendomsskatteliste for 2020 legges ut til offentlig ettersyn.
Den første kurskvelden vil det bli lagt vekt på ressurskartlegging, avklaring av idè og motivasjon. Videre vil de neste fire kurskveldene inneholde temaene produkt / tjeneste / marked og økonomi og selvledelse. Den siste kurskvelden kan hver deltaker få presentere sin forretningsmodell foran et panel bestående av deltakere fra næringsapparatet og bank.
Kommunestyret vedtok i møte 11. desember budsjett for 2020 og økonomiplan 2020-23. Du finner dokumentene her.
Ny måte å søke barnehageplass i Nord-Odal kommune.
Frist for å søke eller å sende forslag om bruk av midler er 24. januar
I slutten av november ble det tatt en konsernbeslutning i RWE om å ikke gå videre med Nordex som turbinleverandør for Songkjølen/Engerfjellet vindkraftverk.
Tradisjonen tro ble det delt ut erkjentlighetsgaver i forbindelse med årets siste kommunestyremøte.
Nasjonal tilskuddsordning for å inkludere barn og unge