🕓 Program
•Kl. 17.00: Konsert på Glommasvingen skole – Kulturskolens musikkelever og skolekorpsene
•Kl. 18.00: Spøkelsesvandring på Kompasshuset – Kulturskolens teaterelever og elever fra Solbakken folkehøgskole
•Kl. 19.00: Grilling og kiosk ved Kompasshuset – Gratis pølse til alle! Kiosk med salg av snacks og drikke ved Odal Framlag og Speideren

🧍‍♂️ For hvem
Åpent for alle barn og familier. Ved stort oppmøte prioriteres barn fra 3. trinn og popover til spøkelsesvandringen.


🧡 Trygghet og trivsel
Arrangementet er lagt opp for at alle skal få en trygg og god opplevelse. Det er voksne til stede i hele bygget under vandringen, og vi bruker svak belysning og lydeffekter, men ingen fysisk berøring eller skremmende overraskelser.


📵 Sosiale medier
Av hensyn til barnas trygghet ber vi om at det ikke filmes eller tas bilder inne i spøkelsesløypa. Del gjerne invitasjonen og gode opplevelser fra kvelden – men uten bilder av barn uten samtykke.

🔗 Praktisk informasjon
Sted: Glommasvingen skole og Kompasshuset
Tid: Lørdag 25. oktober kl. 17.00–20.30
Pris: Gratis for alle
Husk varme klær og kle deg gjerne ut.

Velkommen til en kveld med fellesskap, kreativitet og høststemning i Odalen!